Facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz

Rehabilitace

16. listopadu 2018 v 13:00
Ahoj všichni, po několika měsících jsem dneska opět navštívila rehabilitace. Ne, že by mi to nějak chybělo. Doufám, že se konečně vyřeší moje noha a přestane bolet. Občas je to v pohodě, ale někdy to bolí celkem dost a jsem ráda, že chodím.
Dneska jsem byla poprvé na rehabilitacích v Praze ve Kbelích.
Když jsem vešla do budovy, vyšla do 1 patra a našla čekárnu rehabilitací, tak jsem si na chvilku sedla. Pak jsem šla dát doporučení a kartičku zdravotní pojišťovny paní, která byla na recepci.
Na chvilku jsem si ještě sedla a čekala, až mě zavolají do ordinace. Netrvalo to dlouho a přišla jsem na řadu.
Když jsem vešla do ordinace a odložila si věci a kabát, tak jsem se šla posadit na židli, která byla vedle stolu. Odpověděla jsem na pár otázek ohledně nemocí, úrazů, alergií atd.
Pak přišlo na řadu řešení nohy. Paní doktorka se mě ptala: Jak to začalo ? Jak dlouho mě to bolí ? Jestli mě bolí i záda ? atd. Když jsem odpověděla na několik otázek, tak jsem si musela odložit do spodního prádla.
Paní doktorka se mi podívala na záda a musela jsem se předklonit, zaklonit a pak se projít po ordinaci. Potom jsem si lehla na lehátko a paní doktorka mi cvičila s nohou. Zkoumala mi i záda a břicho, jestli mě to nebolí. Pak jsem se mohla obléknout. Budu muset jít na rentgen kyčle.
Nakonec mi dala doporučení na rentgen a sepsala lékařskou zprávu pro obvodní doktorku. Pak jsem odevzdala kartu na recepci a dostala termíny na rehabilitace.
Myslela jsem, že to bude termín na příští návštěvu, ale nakonec je to na dalších pět návštěv, které budou v lednu. Dřív volný termín nemají. V lednu by to mělo být klidnější v práci, tak se mi to hodí víc, než kdybych měla řešit hromadu práce a rehabilitace v prosinci.
Na další návštěvu jdu 7. ledna 2019.

Máte někdo zkušenosti s rehabilitacemi ?

Těšim se na komentáře. Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog kacciii--kacule.blog.cz

Ano
Jde to
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama