Facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz

Leden 2018

Odpočinkový den

31. ledna 2018 v 12:00
Ahoj všichni, dneska to bude takový odpočinkový den. Chci si pustit nějaký film a Ordinaci v růžové zahradě 2, kterou jsem včera neviděla.

Vysvědčení

31. ledna 2018 v 11:00
Ahoj všichni, dneska je 31.1.2018 a ve školách se rozdává pololetní vysvědčení. Na 2. stupni ZŠ jsem neměla dobré vysvědčení. Vždy jsem měla aspoň jednu čtyřku, která mi zkazila vysvědčení. Na učňáku jsem neměla špatné známky. V prváku v prvním pololetí jsem se moc neučila. Naše třídní učitelka mě tenkrát nachytala s tahákem. Od té doby jsem se začala průběžně učit a z testů dostávala jedničky nebo dvojky. Učila jsem se i na ostatní předměty, z kterých jsem neměla taky nejhorší známky. Na konci roku jsme dostali vysvědčení a učitelka mi oznámila, že mám druhé nejlepší vysvědčení z celé třídy. Nemohla jsem tomu uvěřit a byla šťastná. Ve 2. a 3. ročníku jsem byla mezi třemi nejlepšími studenty. Nikdy bych tomu nevěřila, že můžu být mezi třemi nejlepšími.
Je lepší se učit průběžně a když se pak budete učit na zkoušky, tak to nebude pro Vás, tak těžké. U zkoušek záleží hodně na otázce, kterou si vytáhnete, proto je dobré vědět od každého něco.

Jaké jste měli vysvědčení vy ?

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Procházka k Libeňskému zámečku

31. ledna 2018 v 10:00 Fotky
Ahoj všichni, včera jsme se šli projít k Libeňskému zámečku, který se nachází v Praze v Libni. Potom jsme se podívali do Thomayerových sadů, které jsme prošli a šli pomalu zpátky. Nejsou tam špatné výhledy např. na Žižkovskou věž. Byla to pěkná procházka a navštívili jsme další hezká místa. U zámku, ani v sadech nebylo moc lidí, ale bude to nejspíš tím, že jsme tam byli před polednem.

Fotky

Libeňský zámeček


Thomayerovy sady


Snad se Vám to líbilo.

Tešim se na komentáře. Usmívající se

Další výsledky z odběrů krve

30. ledna 2018 v 9:00
Ahoj všichni, dneska jsem volala na výsledky odběrů, které mi dělali minulý týden 26.1.2017. Odběry dopadli dobře. Mononukleózu naštěstí nemám. Výsledky byly negativní. Co mi vlastě bylo nebo je stále nikdo neví. V pátek jdu na další kontrolu, tak uvidíme co mi řekne doktorka. Je možné, že jsem alergická na nějaké potraviny např. na čokoládu nebo ořechy. Jestli mi budou zjišťovat alergii na potraviny, tak mi budou muset udělat další testy. Snad se brzo dozvím co mi bylo nebo co mi vlastně je ? Nikdo nic neví.

Procházka po Hloubětíně

29. ledna 2018 v 21:00 Fotky
Ahoj všichni, dneska jsme se byli projít v Praze po Hloubětíně. Mám vycházky od 10:00 do 13:00 hodin. Jsou to sice jenom 3 hodiny, ale i za tak krátkou dobu se dá navštívit spousta krásných míst. Jako první jsme se šli podívat k Hloubětínskému zámku, který je pěkný. Navštívili jsme i zámecký park, který připomínal spíš parkoviště. Podívali jsme na vyhlídku, kde je vidět silnice v Průmyslové ulici. Potom jsme se šli podívat na kostel, který se nachází hned vedle zámku. Pak jsme pokračovali dál, až jsme došli k říčce Rokytka. Šli jsme proti proudu a došli jsme k Hořejšímu rybníku. Po cestě zpátky jsme se podívali na Kejřův mlýn a šli zpátky odkud naše trasa začala. Byli to pěkné 3 hodiny, které jsem si užila a byla venku.

Fotky

Zámek


Kostel


RokytkaHořejší rybníkKejřův mlýn


Snad se Vám to líbilo.

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Návštěvnost na blogu od 22.1.2018 do 28.1.2018

29. ledna 2018 v 20:00 Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (od 22.1.2018 do 28.1.2018) je:

Pondělí: 30
Úterý: 25
Středa: 10
Čtvrtek: 21
Pátek: 7
Sobota: 21
Neděle: 10

Celkem: 124

Děkuji všem za návštěvu (y). Snad se vám na blogu kacciii--kacule.blog.cz líbí a budete sem i na dále chodit a komentovat články. Nezapomeňte na facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz kde můžete taky komentovat články, fotky a dávat lajky. Nezapomínejte ani na YouTube kanál: Kateřina Peterková, kde můžete sledovat moje videa popř. dát ODBĚR. Ještě jednou moc děkuji. Těším se na další návštěvy. Usmívající se


Návštěvy celkem na blogu: Kacciii--Kacule.blog.cz 26 570 návštěv za 3 roky, 3 měsíce a 1 týden. Moc děkuji. Usmívající se


Díky Vám jsme 10.1.2016 přesáhli 10 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 24.6.2016 přesáhli 15 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 23.1.2017 přesáhli 20 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 9.10.2017 přesáhli 25 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Včera jsem si to užila

28. ledna 2018 v 19:00
Ahoj všichni, včerejší den jsem si užila. Na tenhle den jsem se těšila a chtěla jsem si ho užít, což se povedlo. Ráno jsem vstala a šla si dát snídani. Šla jsem volit. Potom jsem strávila čas s člověkem, bez kterého si teď nedovedu představit život. Byla jsem ráda, že jsme mohli být spolu. Byli jsme se podívat v OC Galerie Harfa na sochy z ledu. Pak jsme se prošli a jeli domů. Byla jsem šťastná, že jsem mohla být venku a něco zažít, než pořád ležet doma. Byl to úžasný den.

Co jste dělali o víkendu vy ?

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Procházka, sochy z ledu

27. ledna 2018 v 18:00 Fotky
Ahoj všichni, od včera mám vycházky, tak jsme se dneska byli podívat na 7. ročníku výstavy sochy z ledu světová velkoměsta. Výstava byla včera a dneska na střeše OC Galerie Harfa. Letos to byl 7. ročník. Na téhle výstavě jsem byla před několika lety. Byla to pěkná výstava, na které se nám líbilo. Mám spoustu fotek.

Fotky


Snad se Vám to líbilo.

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Zubař Ortodoncie

26. ledna 2018 v 17:00
Ahoj všichni, dneska jsem šla na Ortodoncii, protože se mi minulý víkend odlepil retainer a potřebovala jsem ho přilepit. Byla jsem objednaná na 11:30. Přišla jsem a sedla jsem si do čekárny. Na řadu jsem šla v 11:40. Když mě zavolali do ordinace, tak jsem si sedla do křesla. Nevím jestli to byla sestra nebo Ortodontka, protože se tam nějak za tu dobu co jsem tam nebyla změnil personál. Obrousila mi zbytky lepidla a retainer mi přilepila. V ordinaci jsem mohla být cca 10 minut. Překvapila mě s tím, že za přilepení retaineru na jeden zub chtěli 300,- Kč. Za celou dobu co mi retainer přilepovali, protože se odlepil jsem nikdy neplatila. Myslela jsem si, že je v záruce 2 roky, ale záruka na retainer je prý jenom 1 rok. Když jsem tam byla v listopadu 2017, tak jsem za přilepení reraineru nic neplatila.

Dneska opět na kontrole u obvodní doktorky

26. ledna 2018 v 16:00
Ahoj všichni, dneska jsem šla na další kontrolu k obvodní doktorce. Doufala jsem, že mi neschopenku ukončí a v pondělí půjdu do práce. V noci jsem toho moc nenaspala. Nemohla jsem usnout a ve 4:28 jsem byla vzhůru a opět nemohla spát. Byla jsem celkem na nervy co mi řekne doktorka. V čekárně jsem čekala něco málo přes 30 minut. Byli asi 4 lidé přede mnou. Doktorka mě poslala na další odběry. Zjistila, že mám opět nějakou vyrážku na hrudi. Na další odběry mě poslala, aby zjistili jestli nemám mononukleózu. Začátkem příštího týdne budu volat jak dopadli výsledky. Za týden mám přijít na kontrolu. Dostala jsem vycházky, tak nemusím být pořád doma a můžu konečně ven. Sice jenom na 3 hodiny, ale aspoň na chvilku. Kdybych měla být další celý týden doma, tak bych se nejspíš už zbláznila. Dneska, už jsem 16. den doma.

Jsem ráda za ty vycházky, že budu moct jít konečně mezi lidi a neležet pořád doma.