Facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz

7. den

8. září 2017 v 21:00
Ahoj všichni, sedmý den nebyl moc šťastný. Ráno jsem vstala a šla si dát snídani. Potom jsem vyrazila do autoškoly, kde se konaly zkoušky. Čekali jsme až dva žáci přivezou komisaře. Když přijeli tak jsme se šli vyfotit.Pak jsme byli chvilku v autoškole a vyslechli jsme si komisaře. Potom jsme šli do auta a jeli. První jela holka co jela se mnou a já jela jako druhá. Po jízdách jsme se dozvěděli výsledky. Ani jedna z nás to nedala. Snad to vyjde příště.
Po příjezdu z autoškoly jsem si dala doma oběd a vyrazili jsme se sestrou autem pro benzín. Chtěli jsme se stavit ještě na nákup, ale nastal menší problém s autem, tak jsme museli nechat auto odvést do servisu.
Zpátky jsme jeli autobusem a zastávku, než jsme měli vystoupit nás chytli revizoři a mi jsme samozřejmně neměli lítačku. Revizoři museli s nami vystoupit na zastávce. Mamka jela do obchodu nakoupit a viděla nás na zastávce a musela z autobusu vystoupit, aby zjistila co se děje. Horší den to snad být nemohl. Večer jsme si dali večeři a koukali na filmy. Potom jsme šli spát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti blog kacciii--kacule.blog.cz

Ano
Jde to
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama