Facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz

Srpen 2017

Poslední dny na brigádě

31. srpna 2017 v 13:00
Ahoj všichni, už mi zbývají poslední dny, kdy budu na brigádě. V první polovině srpna jsem byla na prodejně, kde jsem pracovala přes 4,5 roku. Chtěla jsem poznat jiné lidi a vyzkoušet si práci na jiné prodejně. Byla jsem překvapená a ráda, že jsem poznala spoustu fajn lidí. Skoro všichni mně mezi sebe přijali jako kdybych patřila do jejich týmu už několik měsíců a to jsem většinu kolegů znala jenom pár dní. Jsem ráda, že jsem se tak rozhodla. Změna mi prospěla a mám další zkušenosti do života. Měla jsem tu čest se vidět dvakrát s Terezou Kostkovou, která je moc milá.
Děkuji moc za super zakončení v této firmě a možná časem zase na viděnou. Práce v obchodě mi dala do života hodně zkušeností, ale i vzala. Lidé jsou různí a bohužel ne vždy narazíte na ty hodné. Udělala jsem spoustu chyb, když jsem věřila všem, ale ponaučila jsem se. Zaplatila jsem za svoje chyby hodně, ale život jde dál.

Život bez překážek by nebyl nijak zajímavý. Žádný člověk není bezchybný. Důležité je, aby se člověk z chyb poučil. Nejdůležitější je zdraví, které si ani za peníze nekoupíme.
Važme si svého života, protože ten máme jenom jeden.

Obsluhovala jsem Terezu Kostkovou

30. srpna 2017 v 12:00
Ahoj všichni, v pondělí jsem šla ráno na brigádu. Chodím do jedné prodejny s potravinami, kterou tady nebudu jmenovat. Byla jsem na kase a obsluhovala jsem Terezu Kostkovou. Bylo to úžasný vidět jí na živo.

Lidl GIGA Výprodej

29. srpna 2017 v 11:00
Ahoj všichni, jak už možná někteří ví minulý týden od středy 23.8.2017 do neděle 27.8.2017 probýhal na výstavišti v Letňanech GIGA Výprodej spotřebního zboží z Lidlu. Každý den stáli lidé nekonečné fronty několik hodin. Někteří si nakoupili a když nakoupené věci dali do auta tak šli ještě jednou. Mamka a ségry navštívili výstaviště v sobotu odpoledne a nakoupili dvě tašky oblečení. Jedna taška stála 150,- kč V neděli ráno jsem vyrazila na výstaviště se sestrou. Přišli jsme cca v 8:45 a na řadu, kdy nás pustili do vnitř jsme přišli cca ve 12:00 hodin. Byli jsme v hale cca 40 minut a koupili jsme jednu tašku oblečení za 150,- Kč.

Vyrazila jsem do Prahy nafotit nějaké fotky

29. srpna 2017 v 10:00 Fotky
Ahoj všichni, dneska mám volno a chtěla jsem si dnešní den užít a tak jsem dopoledne vyrazila do Prahy nafotit nějaké fotky. Byla jsem na Krejcárku, kde jsem se prošla a nafotila tyto fotky. Tady jsme jezdili s učitelkou z auoškoly.

Snad se Vám fotky líbily.

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Začínám číst další knížku

29. srpna 2017 v 9:00
Ahoj všichni, po cca 4 měsíční pauze se vracím ke čtení. Už mi to docela chyělo, ale musela jsem se učit do autoškoly, chodit na jízdy a do práce. Nezbývalo mi tedy dost času, abych si mohla lehnout a číst si knížku. Začala jsem číst knížku, která se jmenuje Nespavost a napsala jí J. R. JohanssonováKe čtení jsem si dala zmrzlinu magnum, která je výborná. S vyplazeným jazykem
Zatím jsem přečetla jenom pár stránek a docela mě knížka zaujala.

Jakou knížku čtete vy ?

Těšim se na komentáře. Usmívající se


Návštěvnost na blogu od 21.8.2017 do 27.8.2017

28. srpna 2017 v 21:00 Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (od 21.8. 2017 do 27.8.2017) je:

Pondělí: 14
Úterý: 26
Středa: 16
Čtvrtek: 17
Pátek: 17
Sobota: 15
Neděle: 9

Celkem: 114

Děkuji všem za návštěvu (y). Snad se vám na blogu kacciii--kacule.blog.cz líbí a budete sem i na dále chodit a komentovat články. Nezapomeňte na facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz kde můžete taky komentovat články, fotky a dávat lajky. Nezapomínejte ani na YouTube kanál: Kateřina Peterková, kde můžete sledovat moje videa popř. dát ODBĚR. Ještě jednou moc děkuji. Těším se na další návštěvy. Usmívající se


Návštěvy celkem na blogu: Kacciii--Kacule.blog.cz 24 335 návštěv za 2 roky, 9 měsíců a 3 týdnech. Moc děkuji. Usmívající se


Díky Vám jsme 10.1.2016 přesáhli 10 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 24.6.2016 přesáhli 15 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 23.1.2017 přesáhli 20 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Závěrečné jízdy v autoškole

23. srpna 2017 v 20:00
Ahoj všchni, dneska už je 23.8.2017 a já jsem ráno jela do autoškoly, protože jsem dneska dělala zkoušky. Jezdila jsem závěrečné jízdy. Moc jsem si nevěřila, protože mi do poslední chvíle dělali problém křižovatky a hlavně jsem jela autem, které jsem řídila poprvé včera a to 1,5 hodiny. Ráno jsme měli sraz před autoškolou v 7:30 do cca 8:30 jsme čekali na komisaře, když přijel, tak si šel sedout do vedlejší místnosti a řešil s majitelkou papíry. Ještě nevystoupil z auta a já věděla, že to bude špatný. Nepřišel mi ani trochu simpatický. Celkem nás bylo devět (7 holek a 2 kluci)

Fotky jsou focené ještě před jízdama.Já jsem jela před poslední a vyráželi jsme od autoškoly v cca 11:00 a skončili jsme na Palmovce, kde mi komisař řekl, ať zaparkuju za stříbrným autem. V tu chvíli jsem věděla, že je konec. Musela jsem si přesednout místo učitelky na místo zpolujezdce a učitelka místo mně. Nejhorší co můžete učiteli nebo učitelce udělat je prý nechat je řídit auto zpátky k autoškole. Vyslechla jsem si co všechno jsem udělala špatně. Podle mně jsem udělala jednu chybu a to na křižovatce.

Po chvilce co jsme vyjeli od autoškoly jsem prý nedávala přednost chodcům na přechodech. Na silnici, kde se může jet rychleji jsem měla pořád zařazenou dvojku a to už jsem měla mít trojku, kterou jsem zařadila, až když mi to učitelka naznačila, což bylo pozdě. Když jsme byli na křižovatce v Libni, tak na semaforu byla šipka do leva, což můžete jet a všichni ostatní stojí. Prý jsem se neměla koukat na všechny strany a jet. Téhle chyby jsem si vědoma. Nestihla jsem totiž křižovatku projet a auta z protisměru už jela na zelenou, tak jsem musela uprostřed křižovatky zastavit a počkat až projedou, abych mohla bezpečně projet. Nevím jestli bych to stihla projet, kdybych se nerozhlížela.
Ráno nám bylo řečeno, že máme jezdit bezpečně a můžeme jet klidně menší rychlostí hlavně ať je jízda bezpečná. Koukala jsem do zrcátek, dávala přednost zprava, pozor na chodce. Žádní chodci přes přechody nešli a když vydím, že nikdo přes přechod nejde, tak nemusím přece zastavovat nebo zbytečně moc zpomalovat.

Byla jsem z toho dost špatná, že se mi to nepovedlo. Další pokus bych měla mít 7. září 2017, tak si zaplatím dvě hodiny jízd na 6. září 2017, abych si to všechno ještě pořádně zopakovala a doufám, že to na druhý pokus dám.
Ségra dala testy na 50 budů z 50 a jízdy až na počtvrtý.
Já jsem dala testy na 46 bodů z 50 a doufám, že jízdy udělám dřív, než ségra a nebo aspoň dřív, než bude zima a bude sněžit.

Návštěvnost na blogu od 14.8.2017 do 20.8.2017

22. srpna 2017 v 19:00 Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (od 14.8. 2017 do 20.8.2017) je:

Pondělí: 20
Úterý: 19
Středa: 13
Čtvrtek: 13
Pátek: 13
Sobota: 11
Neděle: 11

Celkem: 100

Děkuji všem za návštěvu (y). Snad se vám na blogu kacciii--kacule.blog.cz líbí a budete sem i na dále chodit a komentovat články. Nezapomeňte na facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz kde můžete taky komentovat články, fotky a dávat lajky. Nezapomínejte ani na YouTube kanál: Kateřina Peterková, kde můžete sledovat moje videa popř. dát ODBĚR. Ještě jednou moc děkuji. Těším se na další návštěvy. Usmívající se


Návštěvy celkem na blogu: Kacciii--Kacule.blog.cz 24 217 návštěv za 2 roky, 9 měsíců a 2 týdnech. Moc děkuji. Usmívající se


Díky Vám jsme 10.1.2016 přesáhli 10 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 24.6.2016 přesáhli 15 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 23.1.2017 přesáhli 20 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Testy v autoškole a poslední jízdy před zkouškou

22. srpna 2017 v 18:00
Ahoj všichni, dneska před polednem jsem vyrazila do centra Prahy na Magistrát hlavního města Prahy, kde jsem psala testy. Měla jsem tam být ještě s nějakým klukem, ale ten nakonec nedorazil. Testy jsem měla začít psát ve 13:30, ale nakonec mně vzali o něco dřív. V učebně byl se mnou jeden kluk, který psal taky testy a neudělal je. Komisař mi připravil test, který jsem si zpustila, když jsem klikla na tlačítko "Zpustit test". Na test je 30 minut a musíte odpovědět na 25 otázek. Já jsem věděla skoro všechny otázky bez problému, jenom otázku č. 8 jsem vynechala. Odpovědi jsem měla napsané za 10 minut. Dalších deset minut jsem si projela postupně otázky ještě jednou a opravila jsem jedinou otázku č. 10, která byla původně správně, kdybych jí neopravovala. Z testu můžete mít maximálně 50 bodů, aby jste prospěli tak musíte mít minimálně 43 bodů.

Já jsem test napsala i s kontrolováním za 20 minut na 46 bodů.

Byla jsem docela dost nervózní, ale nakonec to bylo celkem vpohodě. Nejhorší na testech je ukončit test a čekat na výsledek. Trvá to sice pár vteřin, ale Vám se to zdá mnohem delší. Když jsem viděla, že jsem to dala měla jsem radost.
Pak jsem šla za majitelkou autoškoly jí oznámit, že jsem to dala. Měla taky radost. Před Magistrátem na nás čekala učitelka se žákyní a odvezli nás k autoškole.
Auto se kterým jsem měla jezdit dneska po čtrnácté a zítra na zkouškách se rozbilo, tak jsme dneska jezdili jíným autem. Jestli se auto nepodaří opravit do zítra, tak budu muset jet na zkouškách autem, kterým jsem jela dneska poprvé.

Učitelka mi ještě před jízdou řekla, že jestli mně to uklidní, tak sedí v tomhle autě taky poprvé.

Takže poslední 14 jízdy mám už za sebou a zítra hurá na zkoušky.

Zubař Ortodoncie

22. srpna 2017 v 17:00 Retenční rovnátka
Ahoj všichni, dneska jsem šla po půl roce na kontrolu na Ortodoncii. Přišla jsem do čekárny a čekala, až mně zavolá sestřička. Když jsem vešla do ordinace, tak jsem si sedla do křesla. Sestřička se mně zeptala jestli je vše v pořádku, tak jsem řekla, že ano. Podívala se mi na zuby a pak mi řekla, ať si nasadím rovnátka. Zkontrolovala jesli správně drží. Retenční rovnátka mám postupně vynechávat. Mám je nosit dva dny a jeden den vynechat.

Na další kontrolu mám přijít za půl roku, takže cca v únoru a objednat se stačí 1 měsíc předem.