Facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz

Červen 2017

8 let ze Základní školy

30. června 2017 v 20:00
Ahoj všichni, dneska je to už 8 let co jsme skončili na Základní škole. Přijde mi to jako kdyby jsme končili včera, ale je to 8 let. Vzpomínka na naší Základní školu, kde jsme to měli rádi a většina z nás zde strávila svoje dětství. Jezdili jsme na výlety do ZOO, planetária, hvězdárny, ale i mimo Prahu. Na našem posledním školní výletě jsme se jeli podívat na lomy. Velká a malá Amerika a Mexiko. Lomy se nacházejí pár kilometrů od Hradu Karlštejn. Byl to úžasný školní výlet, na který jen tak nezapomenu. Všichni jsme se vždycky těšili, až nastane poslední den na této škole a mi ze školy ode jdeme a budeme za pár let dospělý. Poslední rok nám neskutečně rychle utekl a mi jsme začali trénovat na poslední zvonění. Když nastal náš poslední den na této škole, tak by jsme se nejraději vrátili v čase a ještě nějakou dobu na škole zůstali, ale museli jsme jít dál.

Na chirurgii

30. června 2017 v 19:00
Ahoj všichni, včera mi doporučila učitelka z autoškoly doktorku na chirurgii. Zrušila mi na dnešek jízdy, abych tam mohla jít, protože měli ordinační dobu do 12:00 hodin. Pořád nemám v pohodě nehet na palci levé nohy. Čekala jsem v čekárně přes 2 hodiny, ale dozvěděla jsem se, že na strhnutí nehtu to zatím není. Dali mi na to nějakou mastičku a zalepili. Mám si to tak nechat do neděle. Když to bude pořád bolet, tak se mám stavit po 10.7.2017 nebo dřív, ale budu muset jít na jinou chirurgii. Nejspíš mi budou muset udělat plastiku nehtového lůžka. Nevím co je lepší jestli strhnutí nebo plastika ? Doufám, že nebude potřeba ani jedno.

Devátý den v autoškole

29. června 2017 v 18:00
Ahoj všichni, dneska dopoledne jsem byla po deváté v autoškole. Jízdy jsem měla od 9:30 hodin. S učitelkou jsme se sešli u autoškoly. Na dnešek jsem měla umět křižovatky, ale mám ještě pořád rozbitý počítač a na tabletu mi bohužel nefunguje program, kde bych se mohla křižovatky učit. Když si projíždím všechny otázky, tak se mi tam nechtějí zobrazit obrázky, abych mohla správně odpovědět na otázku kdo z aut pojede jako první atd. Tak mi to pořád moc nejde. Jezdili jsme po Karlíně, v Holešovicích. Potom jsem zaparkovala a s učitelkou si vyměnila místo, protože potřebovala odvést rodiče k doktorovi. Když jsme je odvezli, tak jsme si zase vyměnili místo a pokračovali dál. Jezdili jsme i po Palmovce, kde jsme si dali pár koleček.
Dneska celé dopoledne pršelo, tak jsem si aspoň vyzkoušela jaké je to jezdit v dešti. Na Palmovce u metra jsem zaparkovala a rozloučila se s učitelkou. Zítra jsem měla mít další jízdy, ale hodiny jsme zrušili, protože půjdu k doktorce jestli je to nutné mi příští týden nehet na levé noze strhnout. Třeba se ještě nějaká varianta najde, než přijde na nejhorší.

Proč jsem šla k doktorce ?

28. června 2017 v 17:00
Ahoj všichni, v pondělí jsem šla k doktorce na obvod, aby mi poradila co mám dělat, když mi na levé noze na palci zarůstá nehet a strašně to bolý. Jak už asi víte, tak jsem se objednala na pedikúru.Po první návštěvě to bylo v pohodě. Sice mně po dvou dnech začala trochu bolela levá strana u nehtu, ale pořád to bylo v pohodě. Zašla jsem na kontrolu na pedikúru, kde mi odstranila hnis a trochu zbrousila nehet, ale zajela nejspíš bruskou moc ke kůži a mě začala téct krev, tak mi na to dala mastičku. Ze stran nehtu mi dala malé válečky z papírového kapesníku a zalepila mi to náplastí. Po cca týdnu jsem přišla na další kontrolu, kde mi zase zbrousila nehet a na levé straně mi nehet ustřihla. Po třetí návštěvě na pedikúře jsem byla ráda, že můžu chodit. Když jsem seděla, tak mě na levé noze bolelo a stále bolí okolí nehtu. Proto jsem se rozhodla jít v pondělí k doktorce. Dostala jsem mastičku, kterou mám okolí nehtu mazat a jestli to do pěti dnů nepřejde, tak si mám zajet na chirurgii, kde mi nehet strhnou. Dostala jsem rovnou i doporučení. Lepší zprávu jsem nemohla slyšet.

Počkám co to udělá do pondělí a když se to nezlepší, tak mě čeká v úterý návštěva chirurgie.

Ještě jsem přemýšlela, že bych se zastavila na pedikúře a zeptala se jestli se s tím dá ještě něco dělat, než pojedu na chirurgii na strhnutí nehtu.

Návštěvnost na blogu od 19.6.2017 do 25.6.2017

26. června 2017 v 16:00 Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (od 19.6.2017 do 25.6.2017) je:

Pondělí: 17
Úterý: 15
Středa: 16
Čtvrtek: 24
Pátek: 17
Sobota: 15
Neděle: 19

Celkem: 123

Děkuji všem za návštěvu (y). Snad se vám na blogu kacciii--kacule.blog.cz líbí a budete sem i na dále chodit a komentovat články. Nezapomeňte na facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz kde můžete taky komentovat články, fotky a dávat lajky. Nezapomínejte ani na YouTube kanál: Kateřina Peterková, kde můžete sledovat moje videa popř. dát ODBĚR. Ještě jednou moc děkuji. Těším se na další návštěvy. Usmívající se


Návštěvy celkem na blogu: Kacciii--Kacule.blog.cz návštěv 23 367 za 2 roky a 7 měsíců a 2 týdnech. Moc děkuji. Usmívající se


Díky Vám jsme 10.1.2016 přesáhli 10 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 24.6.2016 přesáhli 15 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 23.1.2017 přesáhli 20 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Víkend

25. června 2017 v 15:00
Ahoj všichni, včera jsem ráno vstala dala si snídani a učila jsem se do autoškoly. Potom jsme si dali oběd a odpoledne jsme byli nakupovat u nás v obchodním centru, kde jsem si koupila v Datartu externí disk a v H&M overal s citróny. Pak jsme šli domů a k večeru jsme vyrazili do obchodního centra Šestka, kde jsem si koupila skleněné prkénko na krájení zeleniny a plastový hrneček, který si vezmu na dovolenou. Potom jsme se stavili ještě v obchodu s potravinami a jeli domů.
Dneska jsem ráno vstala, dala si snídani a šla na 10 hodin do práce. Večer jsem si dala večeři. Zkoušela jsem přesunout nějaké soubory z počítače na externí disk. A pak šla spát.

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Pedikúra kontrola

22. června 2017 v 14:00
Ahoj všichni, včera jsem šla na kontrolu na pedikúru. Byla jsem tam už na třetí návštěvě. Na palcích mi zarůstají nehty. Na pravé noze je to teď v pohodě, ale na levé noze, mi pořád nehet zarůstá. Trochu mi to zbrousila a nehet ustřihla. Celý den mě včera palec na levé noze bolel a dneska to není pořád ještě lepší. Snad to do zítra přejde, protože mám jízdy v autoškole a budu potřebovat levou nohu na spojku. Až mi bude fungovat počítač, tak přidám fotky.

Další den v autoškole

21. června 2017 v 13:00
Ahoj všichni, včera jsem jela dopoledne za dědou a tetou. Odpoledne jsem měla další jízdy v autoškole. S učitelkou jsme se sešli na Florenci, kde mě naložila a dojela na benzínovou pumpu. Šla si koupit něco k pití a já jsem si zatím upravila sedačku, zrcádka. Když přišla, tak přinesla zmrzlinu a zeptala se mě kterou chci. Včera jsem si vyzkoušela řízení se zmrzlinou v ruce. Jeli jsme k autoškole, aby mohla dát zmrzlinu i ostatním z autoškoly, tak jsem si dala zmrzlinu do pusy a měla zaparkovat. Učitelka mi řekla, že mám říct ano. Řekněte ano Katko. Když máte v puse zmrzlinu, tak nemůžete mluvit, ale aspoň byla sranda. Potom jsme jezdili po Florenci, učila jsem se otáčet a parkovat. Pořád, mi nejdou křižovatky, tak se je musím do pátku naučit, protože bych jinak nemohla jít v červenci ke zkouškám. Včera bylo velké horko a nejspíš jsem byla i unavená. Za poslední dny jsem toho moc nenapsala a včera jsem jela přes 100 km za dědou a tetou a zpátky. Na pátek se budu snažit co nejvíc odpočívat a na spat víc hodin, než za poslední dny.

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Za tetou a dědou do Teplic

20. června 2017 v 12:00
Ahoj všichni, dneska ráno jsem vstala dala si snídani a vyrazila směr Teplice, kde mám tetu s dědou. Neviděla jsem je 4 roky. Jela jsem z nádraží v Holešovicích v 7:37 do Teplic, kde jsme byli v 9:04 přestoupila jsem na další vlak a jela jednu stanici. Nevěděla jsem jestli je to spravný vlak, tak jsem se zeptala průvodčího a on mi odpověděl, že je to spravný vlak. Když jsem vystupovala, tak se mě zeptal co to mám a jestli budu malovat. Vezla jsem dědovi rámeček na fotky, který jsem mu přivezla opožděně k narozeninám. Průvodčí si myslel, že je to plátno na malování. Pak se mě ptal jestli si tam dá děda mojí fotku, když jsem jeho vnučka, tak jsem mu odpověděla, že si tam dá fotky rodiny, protože je tam napsáno Family a že má 5 vnoučat. Odpověděl mi na to, že jsem určitě nejhezčí ze všech jeho vnoučat, tak jsem mu řekla, že nevím, ale on tvrdil pořád to samé. Musím říct, že mě to potěšilo. Na nádraží na mě čekal děda, ale nepoznal mě, až když jsem přišla k němu a řekla mu ahoj. Není se čemu divit, když jsme se 4 roky neviděli. Šli jsme k autu a jeli k dědovi a tetě. Děda mi ukázal, kde odpočívá babička (kde je její urna) a co mají nového na zahradě. Potom jsme si šli sednout do obýváku a povídali co je za poslední roky nového. Pak jsme si dali oběd: čínu s rýží a ještě si chvilku povídali. Teta je už rok nemocná má rakovinu, tak byla dopoledne na chemoterapii. Odpoledne jsme jí jeli s dědou vyzvednout k nemocnici a jeli zpátky. Je moc statečná a bojuje. Dneska byla na 26 chemoterapii a už po třetí jí vypadali vlasy, ale všechno statečně nese. Obdivuji jí jak se umí s nemocí vypořádat. Ještě několik chemoterapií jí čeká a nejspíš i operace, na kterou by jí měli poslat do Prahy. Věřím, že to zvládne a ještě několik let tady bude s námi. V bližší době bych se zase chtěla podívat za tetou a dědou. Tetě je 48 let a ještě má spoustu let života před sebou. Snad se jí podaří nad nemocí vyhrát. Odpoledne jsme si povídali a pak mě odvezl děda na nádraží v Teplicích odkud mi jel v 15.51 vlak zpátky do Prahy. Rovnou z nádraží jsem jela na Florenc, kde mě vyzvedla učitelka z autoškoly.
Dneska bylo velké vedro, ale i tak jsem si dnešní den užila a jsem ráda, že jsem viděla tetu s dědou.

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Návštěvnost na blogu od 12.6.2017 do 18.6.2017

19. června 2017 v 11:00 Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (od 12.6.2017 do 18.6.2017) je:

Pondělí: 21
Úterý: 14
Středa: 11
Čtvrtek: 16
Pátek: 17
Sobota: 16
Neděle: 15

Celkem: 110

Děkuji všem za návštěvu (y). Snad se vám na blogu kacciii--kacule.blog.cz líbí a budete sem i na dále chodit a komentovat články. Nezapomeňte na facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz kde můžete taky komentovat články, fotky a dávat lajky. Nezapomínejte ani na YouTube kanál: Kateřina Peterková, kde můžete sledovat moje videa popř. dát ODBĚR. Ještě jednou moc děkuji. Těším se na další návštěvy. Usmívající se


Návštěvy celkem na blogu: Kacciii--Kacule.blog.cz návštěv 23 249 za 2 roky a 7 měsíců a 1 týdnu. Moc děkuji. Usmívající se


Díky Vám jsme 10.1.2016 přesáhli 10 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 24.6.2016 přesáhli 15 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 23.1.2017 přesáhli 20 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se