Facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz

Březen 2017

Na Ortodoncii

31. března 2017 v 16:00 Retenční rovnátka
Ahoj všichni, včera odpoledne jsem byla na Ortodoncii, aby po cca 3 týdnech přilepili Retainer na horním patře, který se mi postupem času odlepil na čtyřech zubech a nakonec se ulomil.
Přišla jsem do čekárny a na chvilku si sedla. Než mně zavolala paní Ortodontka, tak jsem si četla knížku. Je tam nová paní Ortodontka, která vystudovala Ortodoncii a teď pomáhá paní Ortodontce. Dřív pracovala v budově, kde chodím na Ortodoncii, ale v roce 2011 šla studovat obor Ortodoncie. Já jsem začala chodit na Ortodoncii v březnu 2012. Poznala jsem jí, až dneska a je milá. Přišla jsem do ordinace a sedla jsem si do křesla. Paní Ortodontka se podívala na odlepený retainer. Zbytek Retaineru, který mi zůstal na pravé horní trojce a dvojće odlomila kleštěmi. Pak přišlo na řadu odstraňování lepidla. Potom mi zuby vyčistila. Můžete cítit kyselou chuť. Změřila si drát jaký bude potřebovat. Mezi všechny přední zuby mi dala dentální nitě. Pak přišlo na řadu lepení Retaineru, který mi postupně přilepila a posvítila na lepidlo modrým světlem, aby lepidlo rychleji zaschlo. Potom mi vyndala dentální nitě a Retainer utáhla. Pak jsme vyzkoušely Retenční rovnátka jestli pasují tak jak mají. Nepasovaly, tak mi rovnátka paní Ortodontka bruskou trochu upravila a ještě mi trochu zbrousila lepidlo na levé horní trojce.

Za Retainer jsem nic neplatila, protože je ještě v záruce, která je 2 roky.

Jsem strašně ráda, že jsem se dočkala a Retainer mi přilepili.

Snad se Vám to líbilo.

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Zubař Ortodoncie přilepení Retaineru

30. března 2017 v 15:00 Retenční rovnátka
Ahoj všichni, dneska večer v 19.30 jsem měla jít na Ortodoncii, aby mi přilepili Retainer na horním patře. Před chvilkou mi volali z recepce, ať přijdu v 16.30. Jsem ráda, že můžu přijít dřív a ne až večer. Nejdřív se mi odlepil jenom na pravé trojce. Během týdne se mi odlepil i na pravé jedničce. Minulý týden v pátek se odlepil na pravé dvojce a tento týden v úterý se odlepil i na levé jedničce. Mám odlepený skoro celý Retainer, protože má být nalepený na šesti zubech a já ho mám teď jenom na dvou. Už se nemůžu dočkat 16.30, kdy mi ho přilepí zpátky. Hůř se mi sním vyslovovalo a člověk se moc nenajedl, protože ho drát pořád někde píchal. Retainer se za tu dobu co je odlepený docela zkroutil a na konci je roztřepený. Dneska odpoledne, když jsem si šla vyčistit zuby, tak se mi Retainer ulomil. Takže ho mám na dvě části jedna je přilepená na pravé horní dvojce a trojce a druhá je odlepená. Retainer mi budou muset vyměnit celý. No uvidíme, co mi na to řeknou na Ortodoncii.

FotkyZítra Vám dám vědět jak to dopadlo.

U babičky a dědy

29. března 2017 v 14:00
Ahoj všichni, v pondělí jsem jela k babičce a dědovi. Dneska jsem se vrátila s babičkou do Prahy a jedeme do Českého Brodu na hřbitov. Podíváme se i po městě a pojedeme domů. Zítra mně čeká návštěva na Ortodoncii sice až večer, ale to už budu v Praze.

Video: Nákupy/ Shopping

28. března 2017 v 13:00 Videa
Ahoj všichni, dneska přidávám video: Nákupy/ Shopping, kde můžete vidět co jsem si za poslední dobu koupila
a jaké jsem koupila dárky členům rodiny k narozeninám. Užijte si video. Usmívající se

Bohužel nevím, kde se stala chyba, ale video nejde přehrát.
Tady máte odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=7PkNNOMXlKA


Snad se Vám video líbilo.

Těšim se na komentáře. Usmívající seNávštěvnost na blogu od 20.3.2017 do 26.3.2017

27. března 2017 v 12:00 Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (20.3.2017 - 26.3.2017) je:

Pondělí: 32
Úterý: 19
Středa: 24
Čtvrtek: 23
Pátek: 21
Sobota: 19
Neděle: 27

Celkem: 165

Děkuji všem za návštěvu (y). Snad se vám na blogu kacciii--kacule.blog.cz líbí a budete sem i na dále chodit a komentovat články. Nezapomeňte na facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz kde můžete taky komentovat články, fotky a dávat lajky. Nezapomínejte ani na YouTube kanál: Kateřina Peterková, kde můžete sledovat moje videa popř. dát ODBĚR. Ještě jednou moc děkuji. Těším se na další návštěvy. Usmívající se


Návštěvy celkem na blogu: Kacciii--Kacule.blog.cz návštěv 21 576 za 2 roky, 4 měsíce a 1 týden. Moc děkuji. Usmívající se


Díky Vám jsme 10.1.2016 přesáhli 10 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 24.6.2016 přesáhli 15 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 23.1.2017 přesáhli 20 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Knížky

26. března 2017 v 11:00
Ahoj všichni, v pátek jsme jeli do Luxoru na Národní. Mají tam slevu -25% na všechny knížky. Já jsem si koupila dvě knížky a to Žena s červeným zápisníkem a Jan Masaryk pravdivý příběh.

Fotky

25. března 2017 v 10:00 Fotky
Ahoj všichni, dneska přidávám fotky, které jsem nafotila včera.

Točila jsem video: Nákupy, kde uvidíte co jsem si za poslední dobu koupila.
Tady máte menší ukázku tří fotek + další fotky.Snad se Vám fotky líbily.

Těšim se na komentáře. Usmívající seZ dovolené do práce

24. března 2017 v 9:00
Ahoj všichni, včera jsem natočila video: Nákupy a začala jsem točit video: Pečení s Kačí, ale nestihla jsem to, protože mi volali z práce, abych přišla. Dneska jsem měla mít taky dovolenou, ale jdu do práce. Odpoledne se chceme jet podívat do Luxoru na Národní, který vyprodávají, protože budou 31. března zavírat.

Dneska točení videí.

23. března 2017 v 21:00
Ahoj všichni, dneska budu točit další videa a to nákupy, kde uvidíte co jsem si za poslední dobu koupila a Pečení s Kačí, kde si upečeme něco dobrého. Dneska bych chtěla sestříhat video za 100 odběratelů a to pokračování, když jsem byla malá.

Úklid

22. března 2017 v 20:00
Ahoj všichni, dneska jsem se rozhodla, že udělám velký úklid pokoje. Vyndala jsem všechny věci pod postelí. Zametla a vytřela. Potom jsem otřela víka od plastových dóz, které mám pod postelý se spoustou věcí. Našla jsem spoutu věcí a za vzpomínala na školní léta