Facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz

Říjen 2016

Návštěvnost blogu od 24.10.2016 do 30.10.2016

31. října 2016 v 21:00 Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (24.10.2016 - 30.10.2016) je:

Pondělí: 23
Úterý: 24
Středa: 26
Čtvrtek: 17
Pátek: 19
Sobota: 18
Neděle: 15

Celkem: 142

Děkuji všem za návštěvu (y). Snad se vám na blogu kacciii--kacule.blog.cz líbí a budete sem i na dále chodit a komentovat články. Nezapomeňte na facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz kde můžete taky komentovat články, fotky a dávat lajky. Nezapomínejte ani na YouTube kanál: Kateřina Peterková, kde můžete sledovat moje videa popř. dát ODBĚR. Ještě jednou moc děkuji. Těším se na další návštěvy. Usmívající se


Návštěvy celkem na blogu: Kacciii--Kacule.blog.cz návštěv 17 844 za 1 rok, 11 měsíců a 4 dnů. Moc děkuji. Usmívající se


Díky Vám jsme 10.1.2016 přesáhli 10 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 24.6.2016 přesáhli 15 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Náročný týden

30. října 2016 v 20:00
Ahoj všichni, tento týden byl pro mě docela dost náročný.

PONDĚLÍ: Ráno jsem vstala a šla k doktorce s bolavím kotníkem, protože se mi minulí týden stal menší úraz a pořád to bolelo. Doktorka mi chtěla napsat neschopenku, ale já jí odmítla a šla odpoledne do práce. Kotník mě bolel a já jsi říkla, že to za pár dní přejde. Večer jsem si lehla do postele a nemohla jsem polikat a začalo mě bolet v krku. Cítila jsem jak mi hoří tváře. Přes to všechno jsem usnula.

ÚTERÝ: Ráno jsem vstala a bolelo mě strašně v krku, nemohla jsem polikat a hořeli mi tváře. Vzala jsem si teploměr a změřila teplotu 38,2. Říkala jsem si, že to není možný teploměr sklepala a ještě jednou změřila teplotu a zase byla 38,2 vzala jsem si paralen a ležela celé dopoledne pod peřinou. Za pár hodin se mi podařilo teplotu srazit na 37,1 a já si řekla, že když teplota klesla, tak půjdu do práce. Odpoledne jsem byla v práci sice unavená, bolelo mě celé tělo ruce nohy a k večeru se přidali záda. V práci jsem si vzala další paralen, aby se mi teplota nevrátila. Večer jsem šla spát.

STŘEDA: Celé dopoledne jsem ležela v posteli a vařila si čaje. Odpoledne jsem šla do práce, kde jsem měla další čaj. Vzala jsem si další paralen.

ČTVRTEK: Ráno jsem vstala a šla jsem k doktorce, která mi chtěla dát neschopenku, ale já jsem potřebovala jít ještě dneska do práce, tak jsem jí řekla, že když mi jí napíše od pátku nebo soboty, tak si jí vezmu. V pátek byl svátek a od soboty to také nešlo. Zatím napsala, že jsem neschopenku odmítla a když mi nebude nejlíp v pondělí, tak se mám zastavit a ona mi jí napíše zpětně od soboty. Předepsala mi kapky na kašel. Pak jsem přišla domů a vařila si další čaje a ležela v posteli. Odpoledne jsem šla do práce. K večeru jsem začínala pomalu ztrácet hlas. Večer po práci jsem si šla lehnout.

PÁTEK: Ráno jsem vstala a nemohla jsem skoro vůbec mluvit. Ležela jsem v posteli a vařila si čaje. Chvíli jsem si četla knížku a se sestrou jsme si pustili film. Večer jsme se podívali na seriál a šli spát.

SOBOTA: Ráno jsem se probudila a zjistila, že mám zmeškaný hovor z práce. Neměla jsem sílu vzít telefon a zavolat zpátky co potřebovali. Ještě jsem na dvě hodiny usnula. Vzala jsem telefon a volala do práce co potřebovali ráno. Vedoucí mi volala, protože nám vypadl brigádník, tak jestli mi není třeba líp, že bych šla do práce. Ještě pořád nemůžu mluvit normálně a ztrácím hlas. Hned jí bylo jasné, že mi není líp podle hlasu. Ležela jsem celý den v posteli pila čaje, brala kapky na kašel, četla knížku a koukala na filmy.

NEDĚLE: Ráno jsem vstala a zjistila, že můj hlas není pořád ještě v pořádku a celý den jsem ležela pila čaje, brala kapky na kašel. Sestra si objednala šatní skříň, tak jsem jí pomáhala skříň sestavit. Vždy jsem ležela chvilku v posteli a pak jí šla na chvilku pomoc a tak pořád dokola. K večeru jsme koukali na filmy a pořady. Večer jsem šla spát.

Přes proudložený víkend jsem se moc neuzdravila, tak zítra ráno půjdu k doktorce.

Jaký byl váš týden ?

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Video: Tomáš Klus

26. října 2016 v 19:00
Ahoj všichni, dneska přidávám video z pátečního koncertu Tomáše Kluse. Užijte si video.


Snad se vám video líbilo.

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Návštěvnost na blogu od 17.10.2016 do 23.10.2016

24. října 2016 v 18:00 Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (17.10.2016 - 23.10.2016) je:

Pondělí: 25
Úterý: 33
Středa: 38
Čtvrtek: 22
Pátek: 18
Sobota: 29
Neděle: 30

Celkem: 195

Děkuji všem za návštěvu (y). Snad se vám na blogu kacciii--kacule.blog.cz líbí a budete sem i na dále chodit a komentovat články. Nezapomeňte na facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz kde můžete taky komentovat články, fotky a dávat lajky. Nezapomínejte ani na YouTube kanál: Kateřina Peterková, kde můžete sledovat moje videa popř. dát ODBĚR. Ještě jednou moc děkuji. Těším se na další návštěvy. Usmívající se


Návštěvy celkem na blogu: Kacciii--Kacule.blog.cz návštěv 17 702 za 1 rok, 10 měsíců a 27 dnů. Moc děkuji. Usmívající se


Díky Vám jsme 10.1.2016 přesáhli 10 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 24.6.2016 přesáhli 15 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Kino

23. října 2016 v 17:00
Ahoj všichni, dneska jsem šla se sestrou po cca 2 letech do kina byli jsme se podívat na komedii Bezva ženská na krku. Premiéra byla 13. října 2016. Je to pěkná komedie u které se dost nasmějete.

Můžu jenom doporučit.

Snad se vám video líbilo.

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Koncert Tomáše Kluse

22. října 2016 v 16:00
Ahoj všichni, včera jsem byla se sestrou na koncertě Tomáše Kluse, který se konal v Praze ve Fórum Karlín. Měl začínat v 19.00 hodin, ale čekalo se na spoustu dalších fanoušků, kteří ještě stáli venku frontu. Koncert začal s 15 minutovým spožděním. Tomáš zpíval spoustu písniček. Koncert končil cca ve 22.00 hodin. A nechyběla ani autogramiáda, kde jsme se potkali s celou kapelou bylo to úžasný.


Byl to skvělý koncert a moc jsme si to užili.

Chtěli jsme stihnout poslední metro, ale to se nám nepodařilo. Jeli jsme domů noční tramvají a autobusem.

Šli jsme sice spát ve 2 hodiny ráno, ale stálo to za to.

Chystám video z koncertu, které vyjde zítra v 17.00 hodin tady na blogu. Máte se na co těšit.

Včerejší den: vstávala jsem ve 4.30 a šla do práce. Odpoledne jsem skončila přišla domů chvilku si lehla a v 16.30 jsme jeli na koncert Tomáše. Čekali jsme, až otevřou brány cca 30 minut. Měli jsme štěstí a zabrali si skvělé místo hned u Tomáše ve druhé řadě. Čekali jsme 1,5 hodiny než začne koncert. V 19.00 hodin nám bylo oznámeno, že se čeká na lidi co čekají ještě venku ve frontě. V 19.15 začal skvělý koncert. Krátce před 1 hodinou ráno jsme odcházeli z autogramiády. Domů jsme přijeli cca v 1.30 a ve 2 hodiny šli spát.

Snad se vám to líbilo.

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Dnes 19.10.2016 to je půl roku co nemám rovnátka na pevno

19. října 2016 v 15:00
Ahoj všichni, vítejte u dalšího článku o rovnátkách. Dneska je to přesně půl roku co mi sundali Fixní rovnátka. Strašně rychle ten čas běží ani mi nepřijde, že Fixní rovnátka nemám už tak dlouho. Skoro půl roku nosím Retenční rovnátka, která budu nosit ještě 1,5 roku. Rovnátka mi chybí, ale začínám si zvykat, že je nemám.


Jak jsem vlastně vypadala před léčbou Fixními rovnátky ? Jak s rovnátky ? A jak po sejmutí ?
Zuby jsem měla hodně křivé, ale skoro všichni lidé okolo mě mi říkali, že jsem zuby křivé neměla, tak proč jsem si nechala nasadit Fixní rovnátka.

Táta mi říkal, že mám zuby jako hrábě.
Děda si ze mě dělal srandu, když mi nasadili Fixní rovnátka, že budu jako důchodce co má protézu, ale není tomu tak rovnátka jsou v pohodě. Potom se mě ptal jestli bylo nutný si rovnátka dávat, že jsem zuby až tolik křivé neměla.
Babička s druhým dědou se taky strašně divili proč jsem do rovnátek šla, že jsem prý měla zuby vždycky pěkné.

Když jsem ještě neměla Fixní rovnátka, tak jsem se moc nesmála a nebo jen se zavřenou pusou. Fixní rovnátka jsem brala jako ozdobu a vybírala si hodně barevné gumičky, aby byla rovnátka vidět. Víc jsem se smála a užívala si Fixní rovnátka. Vždy jsem se těšila, až si budu moct vybrat další barvu gumiček.
Když mi po 3,5 letech řekli, že mi Fixní rovnátka sundají a dali mi termín na 19. dubna 2016. Těšila jsem se na výsledek, ale zároveň jsem si říkala, že mi budou rovnátka chybět. A jak budu vypadat bez rovnátek ? Jestli mi nezůstanou na zubech fleky ? Jestli bude bolet sejmutí rovnátek ? Jak to bude všechno probíhat ?

Nastal den 19. dubna 2016, kde mi po 3 letech, 8 měsících a 4 dnech sundali Fixní rovnátka. Bez rovnátek vypadám dobře. Fleky mi na zubech nezůstali. Sejmutí rovnátek nebolelo. Může být trochu nepřjemné, když vám sundavají kovové kroužky, ale nebolí to.
U mě to probíhalo, tak že jsem přišla do čekárny a čekala až mě zavolá Dentální hygienistka. Přišla jsem do ordinace sedla jsem si do křesla a hygienistka udělala fotky zubů s rovnátky. Pak přišlo na řadu sejmutí rovnátek. Vzala kleště a začala odlamovat postupně všechny zámečky a sundala mi kovové kroužky. Poprosila jsem jí jestli si můžu nechat Fixní rovnátka na památku, tak mi je zabalila. Potom přišlo na řadu broušení lepidla, kde byl cítit docela smrad, ale jinak bylo sejmutí v pohodě. Rozhodně se není čeho bát. Jako další na řadě byla Dentální hygiena. Pak jsem se šla posadit na cca 1 hodinu do čekárny. Potom přišla sestřička z Ortodoncie a šla mi udělat rentgeny. Potom jsem šla do ordinace Ortodoncie a sedla jsem si do křesla, kde mi sestřička přilepila Retainery (drátky) ze zadní strany zubů od trojky k trojce. Paní ortodontka mi přišla retainery ještě utáhnout a nakonec mi sestřička udělala otisky zubů a dala mi zkousnout vosk. S paní Ortodontkou jsme se dohodli, že za 3 měsíce, kdy se uvidíme mi zbrousí levou jedničku nahoře, protože jsem jí měla delší než pravou. Ještě před touto návštěvou jsem si šla vyzvednout Retenční rovnátka, která mám nosit 2 roky. Na návštěvě, která byla 3 měsíce od sejmutí mi paní Ortodontka zbrousila levou jedničku nahoře. Potom mi udělala sestřička fotky zubů a obličeje a nakonec mi udělala otisky zubů a dala mi skousnout vosk.

Chystám video o rovnátkách, kde bude všechno co potřebujete vědět a samozdřejmě nesmějí chybět fotky zubů nebo mě s rovnátkama od roku 2012 do roku 2016. Bude to dlouhé video a snad bude mít sledovanost na videu pracuji docela dlouho a dalo mi to dost práce. Ještě čekám na fotky, které fotili na Ortodoncii a pak zbívají poslední úpravy a vy se můžete těšit na video: Život s rovnátky/ Kaččííí

Chtěla bych, aby video vyšlo 19.11.2016

Máme lístky na koncert Tomáše Kluse

18. října 2016 v 14:00
Ahoj všichni, sehnali jsme lístky na páteční koncert Tomáše Kluse v Karlíně. Máme velkou radost a už se nemůžeme dočkat koncertu a po roce zase vidět Tomáše Kluse.

Návštěvnost blogu od 10.10.2016 do 16.10.2016

17. října 2016 v 13:00 Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (10.10.2016 - 16.10.2016) je:

Pondělí: 25
Úterý: 25
Středa: 26
Čtvrtek: 27
Pátek: 17
Sobota: 29
Neděle: 19

Celkem: 168

Děkuji všem za návštěvu (y). Snad se vám na blogu kacciii--kacule.blog.cz líbí a budete sem i na dále chodit a komentovat články. Nezapomeňte na facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz kde můžete taky komentovat články, fotky a dávat lajky. Nezapomínejte ani na YouTube kanál: Kateřina Peterková, kde můžete sledovat moje videa popř. dát ODBĚR. Ještě jednou moc děkuji. Těším se na další návštěvy. Usmívající se


Návštěvy celkem na blogu: Kacciii--Kacule.blog.cz návštěv 17 497 za 1 rok, 10 měsíců a 20 dnů. Moc děkuji. Usmívající se


Díky Vám jsme 10.1.2016 přesáhli 10 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Díky Vám jsme 24.6.2016 přesáhli 15 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Video: Marek Ztracený

16. října 2016 v 12:00
Ahoj všichni, je tu video z koncertu Marka Ztraceného. Užijte si video.Snad se vám video líbilo.

Těšim se na komentáře. Usmívající se