Facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz

Duben 2016

čarodĕjnice

30. dubna 2016 v 9:00
Ahoj všichni, dneska je 30. dubna a jsou tu čarodějnice. Co máte dneska v plánu ? Jak budete slavit dnešní den ?

Dnešní den

29. dubna 2016 v 21:00
Ahoj všichni, dneska jsme byly se sestrou nakupovat. Koupila jsem si dvě knížky. Jednu za 99,- Kč a druhou za 59,- Kč. V Praze v Letňanech je Majáles a Utubering. Mám rozbitý počítač. Asi se mi odstraní všechny fotky, videa atd. Nechci nic ztratit a nevím co mám dělat.

Nákupy ve stánku CURAPROX a rozbitý foťák

28. dubna 2016 v 20:00
Ahoj všichni, dneska jsem šla nakupovat do stánku CURAPROX a co jsem si koupila: Kartáčky klasické, jednosvazkové a mezizubní. Když mi sundali Fixní rovnátka, tak mi Dentální hygienistka řekla, že mám používat zubní nit. Půjde mi to sice špatně vyčistit, když mám ze zadní strany nalepéné Retainery. Tak jsem si jednu koupila ve stánku CURAPROX a je voskovaná. Nechala jsem tam celkem 1.446,- Kč koupila jsem toho dost. Jak už asi většina z vás ví já vždy kupuji do zásoby. Usmívající se

Rozbitý foťák Zamračený
Nevím co se stalo, ale z ničeho nic mi nefunguje foťák. Vždy když vložím paměťovou kartu a zapnu foťák, tak mi to napíše "Znovu vložte paměťovou kartu". Tak jsem kartu vložila znova a znova, ale píší mi to pořád. Nevím si rady, aby mi foťák zase fungoval. Je možné, že by nefungovala karta, protože se mi nechce zobrazit ani v počítači.
Jestli máte někdo nějaké zkušenosti budu ráda, když mi poradíte. Děkuji.

Odlepil se mi Retainer

27. dubna 2016 v 19:00
Ahoj všichni, včera se mi po 8 dnech od sejmutí odlepil Retainer na horním patře na pravé 1 a 2 a na levé 3, tak jsem volala na Ortodoncii. Chtěla jsem příjít zítra, ale mají plno. Sestřička mi ráno řekla, ať přijdu v 11.00 hodin. Tak jsem přišla sedla jsem si do čekárny a čelaka jsem, až mě sesřička zavolá. Přišla jsem do ordinace sedla jsem si do křesla a sestřička nejprve obrousila lepidlo. Potom mi dala do pusy odsávačku a na konec mi Retainer přilepila, ale na trojce vlevo mi to vadilo při skusu, tak to sestřička přelepila na podruhý. Retainer se odlepil, ale i z dvojky vlevo, tak se lepil rovnou na dva zuby. Pořád mi to vadilo při skusu, tak mi sestřička obrousila trochu lepidlo a bylo to lepší. Nasadila mi Retenční rovnátko na horní patro a vše bylo v pohodě. V ordinaci jsem byla cca 1 hodinu. Snad to bude držet a půjdu na Ortodoncii až 12. července 2016.

Sestřička říkala, že komu drží zámečky, tak se jim odlepuje Retainer a komu naopak zámečky padají tak jim Retainer drží.

Dost bylo snů

26. dubna 2016 v 18:00
Ahoj všichni, je tu další téma týdne "Dost bylo snů".

Vždycky jsem záviděla lidem co mají krásný úsměv od přírody. Já jsem bohužel to štěstí neměla. Měla jsem dost křivé zuby, ale teď se mi sen mít krásně rovné zuby splnil. V roce 2012 jsem si řekla, že si nechám nasadit Fixní rovnátka. Objednala jsem se na Stomatologii, kde mi dali doporučení na Ortodoncii. První návštěva na Ortodoncii byla 20. března 2012. V srpnu mi dali separační gumičky a 15. srpna 2012 mi dali Fixní rovnátka, která jsem měla mít 2,5 roku. Nakonec se léčba trochu protáhla, ale mě to nijak nevadilo, spíš naopak byla jsem ráda, že si rovnátka ještě užiji. Byla to zatím nejlepší léta mého života. V únoru 2016 jsem se dozvěděla termín sejmutí Fixních rovnátek a to 19. dubna 2016. Po 3 letech, 8 měsících a 4 dnech mi sundali Fixní rovnátka. Po sejmutí to byl a je nezvyk, ale časem si zase zvyknu. Fixní rovnátka mi chybí. Po sejmutí mi ze zadní strany zubů od trojky k trojce naĺepili Retainery (takové drátky) a 22. dubna 2016 jsem si šla pro Retenční rovnátka, která budu nosit 2 měsíce co nejvíc a cca 2 roky na noc. V červenci mě čekají otisky, rentgeny, focení zubů po sundání.


S Fixníma rovnátkama jsem chodila na kontroly po 6 týdnech.
S Retenčníma rovnátkama budu chodit na kontroly po 3 měsících.
Je to běh na dlouhou trať, ale stojí to za to. Smějící se

Fotky

Před léčbou Fixních rovnátek


Den po nasazení Fixních rovnátek


Den před sejmutím Fixních rovnátekPo sejmutí Fixních rovnátekJe to úžasná změna a tojí to 100% za to. Smějící se

Kdo uvažuje jít také do Fixních rovnátek, tak do toho jděte.Návštěvnost blogu od 18.4.2016 do 24.4.2016

25. dubna 2016 v 17:00 Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (18.4.2016 - 24.4.2016) je:

Pondělí: 36
Úterý: 46
Středa: 64
Čtvrtek: 46
Pátek: 43
Sobota: 34
Neděle: 46

Celkem: 315

Děkuji všem za návštěvu (y). Snad se vám na blogu kacciii--kacule.blog.cz líbí a budete sem i na dále chodit a komentovat články. Nezapomeňte na facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz kde můžete taky komentovat články, fotky a dávat lajky. Nezapomínejte ani na YouTube kanál: Kateřina Peterková, kde můžete sledovat moje videa popř. dát ODBĚR. Ještě jednou moc děkuji. Těším se na další návštěvy. Usmívající se


Návštěvy celkem na blogu: Kacciii--Kacule.blog.cz návštěv 13 320 za 1 rok, 4 měsíce a 25 dnů. Moc děkuji. Usmívající se


Díky Vám jsme 10.1.2016 přesáhli 10 000 návštěv tady na blogu. Jste úžasní. Děkuji. Usmívající se

Víkend

24. dubna 2016 v 16:00
Ahoj všichni, o víkendu jsme jeli za babičkou a dědou. Přijel tam i strejda. Odpoledne v sobotu jsme já a sestra odjeli se strejdou zpátky do Prahy a koukaly na seriály. V neděli jsme šli do OC a koukali jsme na filmy.

Co jste dělali o víkendu ?

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Retenční rovnátka

23. dubna 2016 v 15:00 Retenční rovnátka
Ahoj všichni, včera jsem dostala Retenční rovnátka. Jsou to takové průhledné desky. Mám je nosit co nejdéle přes den a na noc cca 2 měsíce. Potom už jenom na noc cca 2 roky. Dostala jsem krabičku. Vybrala jsem si modrou, která voní po borůvkách. Včera jsem měla retenční rovnátka na obou patrech cca 4 hodiny, ale špatně se s nimi mluví, tak jsem si nechala jenom spodní. Vrchní rovnátka budu nosit na noc a když budu doma a spodní budu nosit doma i v práci.

Fotky krabičky a Retenčních rovnátek
Těšim se na komentáře. Usmívající se


Video: po sejmutí Fixních rovnátek

19. dubna 2016 v 14:00
Ahoj všichni, video před a po sejmutí Fixních rovnátek.


Snad se vám video líbilo.

Těšim se na komentáře. Smějící se

Fotky mě před sejmutím a po sejmutí Fixních rovnátek

19. dubna 2016 v 13:00 Rovnátka na pevno
Ahoj všichni, fotky před sejmutím a po sejmutí Fixních rovnátek.

Snad se vám fotky líbily.

Těšim se na komentáře. Smějící se