Facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz

Prosinec 2014

Poslední dvě hodiny v roce 2014 - Rovnátka na pevno

31. prosince 2014 v 22:00 Rovnátka na pevno
Ahoj dnešní článek je o posledních dvou hodinách v roce 2014 a malý článek o rovnátkách na pevno. Už nám zbývají poslední dvě hodiny do konce roku. Za dvě hodiny je tu Nový rok teda rok 2015.
Jak se těšíte na příští rok ?
Já se těším snad to bude dobrý rok a třeba i lepší než ty poslední. V roce 2015 by mi měli sundat rovnátka na pevno. Těším se až mi je sundají, že budu mít konečně rovné zuby, ale budou mi chybět, už je mám skoro 2,5 roku a přece jenom je to dost dlouhá doba na to, že jsou mojí součástí. Prostě ke mě rovnátka patří. No uvidím jak budu vypadat bez nich, asi to bude nezvyk, ale zase si zvyknu. Po sundání rovnátek na pevno dostanu ještě retenční rovnátka (vyndavací rovnátka).

Dáváte si přecevzetí do Nového roku ?
Já jsem si do roku 2012 dala přecevzetí, že se objednám na Ortodoncii a nechám si dát rovnátka na pevno a svoje přecevzetí jsem splnila 20. ledna 2012 jsem volala na Ortodoncii a objednala jsem se na první prohlídku na 20. března 2012.
Pak jsem šla ještě na konzultaci a na separační gumičky a 15. srpna 2012 přišel den D, kdy mi nalepily rovnátka na pevno. Na rovnátka jsem se těšila. Usmívající se Nikdy mi rovnátka navadily. Na rovnátka jsem si zvykla docela rychle. První dny (týden) s rovnátkama nebyly zrovna nejlepší, ale dá se to přežít. Ze začátku pár prvních dnů mě bolely zuby, nemohla jsem pořádně kousat, tak jsem jedla kašovitou stravu asi za 3-4 dny jsem jedla měkčí věci a za týden jsem jedla normálně. Pamatuji si, že moje první jídlo po nasazení rovnátek na pevno byla dětská jablečná výživa, kterou jsem měla k večeři. Usmívající se Na bolest si můžete vzít prášek proti boleti. Já jsem prášek nepotřebovala dalo se to vydržet. O mém přecevzetí a to, že jsem se objednala na Ortodoncii nikdo z rodiny, kamarádů, přátel nikdo nevěděl 6 měsíců a 25 dní jsem nikomu nic neřekla. Věděli to jenom na Stomatologii a Ortodoncii, že jsem se rozhodla pro rovnátka na pevno. Šla jsem na otisky, rantgeny, konzultaci na trhání jedné čtyřky za necelý měcíc na trhání zbývajících dvou čtyřek. Pak jsme jely na dovolenou, kde si sestra všimla, že mi chybí zub, tak jsem to okecala, že ne a dál se to nerozebíralo. Až jsme přijely z dovolené, tak jsem šla na Ortodoncii na separační gumičky a za týden na nalepení rovnátek na pevno. Nikdo pořád nic nevěděl do poslední chvíle. 15. srpna mi daly před nasazením rovnátek podepsat papír jestli souhlasím s léčebným plánem a jsem seznámená se vším co se rovnátek týče. Pak mi nalepily rovnátka na pevno, přišla jsem domů a mamka se mě ptala, kde jsem byla a co to mám za papíry, tak jsem jí řekla, že mi před pár hodinami nasadily rovnátka na pevno. Nikdo tomu nechtěl věřit, že jsem do rovnátek na pevno šla. Nikdy jsem rovnátka na pevno nechtěla. Jako malá jsem dělala strašné scény u zubaře, jak na Stomatologii tak na Ortodoncii kam jsem chodila několik let s vyndavacíma rovnátkama. Jsem moc ráda, že jsem si to rozmyslela a do rovnátek na pevno šla. Nelituji a nikdy litovat nebudu rovnátka na pevno jsou v pohodě. Kdo váhá nad rovnátkama na pevno rozhodně do toho jděte. Rovnátka na pevno jsou super. Usmívající se Budou mi chybět. Plačící

Do Nového roku, vám přeji jen to nejlepší hodně zdraví, štěstí a úspěchů s rovnátkama na pevno, retenčníma rovnátkama nebo rovnátkama vyndavacíma. Usmívající se

Snad se vám to líbilo.

Na závěr vám chci poděkovat za 100 hlasů v anketě: Nosíš rovnátka na pevno ?
Měl/a jsi někdy rovnátka na pevno. 14 hlasů
Máš rovnátka na pevno. 33 hlasů
Budeš mít rovnátka na pevno. 53 hlasů

Snad všem co jste hlasovali v anketě, že budete mít rovnátka na pevno nebo máte rovnátka na pevno, některý z článků pomohl.

Děkuji moc všem co blog navštívily nebo navštěvovaly blog pravidelně v roce 2014. Snad bude návštěvnost na blogu v roce 2015 stejně úspěšná nebo třeba i úspěšnější než v roce 2014. Moc všem děkuji. Budu moc ráda, když více čtenářů blogu zanechá komentář (e).

V příštím roce 2015 se můžete těšit na videa, která budu točit na You tube.
Pár videí mám už předtočených.
1. 21 faktů o mně
2. Chubby bunny challenge
3. Co bylo ve Vánočním BOX4PET ?

Napište mi do komentářů, typy na další videa, která bych měla natočit, aby vás videa bavila.

Těšim se na komentáře. Usmívající se
V příštím roce 2015.

Ahoj Kaččííí

Návštěvnost blogu od 22.12.2014 do 28.12.2014

29. prosince 2014 v 21:00 Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (22.12.2014 - 28.12.2014) je:
Pondělí: 11
Úterý: 14
Středa: 6
Čtvrtek: 5
Pátek: 14
Sobota: 15
Neděle: 19

Celkem: 84

Děkuji všem za návštěvu (y). Snad se vám na blogu kacciii--kacule.blog.cz líbí a budete sem i na dále chodit a komentovat články. Nezapomeňte na facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz kde můžete taky komentovat články, fotky a dávat lajky. Ještě jednou moc děkuji. Těším se na další návštěvy. Usmívající se

Každý týden přidávám článek s týdeními návštěvami.

Těšim se na komentáře. Usmívající se
Ahoj Kaččííí

Co bylo ve Vánočním BOX4PET ?

28. prosince 2014 v 20:00 Fotky
Ahoj dnešní článek bude o tom co bylo ve Vánočním BOX4PET pro psi.
1. Granule 2 sáčky
2. Pamlsky sloni
3. Hračka hadrového slona
4. Pivo pro psi ( dog beer) to mě dost překvapilo a je to skvělý
5. Svítící obojek mám vzorovaný modrý s žlutýma puntíkama je nádherný
6. Pro majitele teplé ponožky
7. Časopis Svět psů
8. Letáček Kalibra
9. Časopis Jak krmit lépe

Fotky jak Vánoční BOX4PET vypadá ve vnitř
Snad se vám to líbilo.

Těšim se na komentáře. Usmívající se
Ahoj Kaččííí

Co jsem dostala k Vánocům 2014

27. prosince 2014 v 19:00 Vánoce 2014
Ahoj dnešní článek bude o tom co jsem dostala k Vánocům 2014.
Pod stromečkem jsem dostala kosmetiku, oblečení, náušnice, peníze, osušku a spoustu dalšího. Tak jdeme na to.

Náš stromeček s dárkama


Dárky co jsem dostala


Stromeček u babičky a dědy


Dárky u babičky a dědy


Dárky co jsem dostala


V létě 2014 jsem si koupila nový foťák, který beru jako dárek k narozeninám, svátku a Vánocům.


Fotka jak foťák vypadá


V příštím roce 2015 bych chtěla o foťáku napsat článek.

Ze všech dárků mám velkou radost a moc děkuji všem co mi je pod stromeček dali.

Snad se vám to líbilo.

Těšim se na komentáře. Usmívající se
Ahoj Kaččííí

Návštěvnost blogu od 15.12.2014 do 21.12.2014

26. prosince 2014 v 18:00 Návštěvnost blogu
Návštěvnost za minulý týden (15.12.2014 - 21.12.2014) je:
Pondělí: 31
Úterý: 13
Středa: 17
Čtvrtek: 16
Pátek: 9
Sobota: 17
Neděle: 18

Celkem: 121

Děkuji všem za návštěvu (y). Snad se vám na blogu kacciii--kacule.blog.cz líbí a budete sem i na dále chodit a komentovat články. Nezapomeňte na facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz kde můžete taky komentovat články, fotky a dávat lajky. Ještě jednou moc děkuji. Těším se na další návštěvy. Usmívající se

Každý týden přidávám článek s týdeními návštěvami.

Těšim se na komentáře. Usmívající se
Ahoj Kaččííí

Já s rovnátkama (fotky z 19.12.2014)

25. prosince 2014 v 17:00 Rovnátka na pevno
Ahoj dneska jsem přidávám fotky mě s rovnátkama na pevno.Nejsou to moc pěkné fotky, ale snad se aspoň trochu líbily.

Těšim se na komentáře. Usmívající se
Ahoj Kaččííí

Šťastné a Veselé Vánoce 2014

24. prosince 2014 v 16:00 Vánoce 2014
Ahoj dneska máme 24. prosince 2014 a to znamená, že je Štědrý Den.

Přeji všem Šťastné a Veselé Vánoce 2014

Ať se Vám splní všechna přání. Usmívající se

Snad se vám to líbilo.

Těšim se na komentáře. Usmívající se
Ahoj Kaččííí

Vánoční video pro Vás Milí čtenáři

23. prosince 2014 v 15:00 Videa
Ahoj dneska mám pro Vás všechny Milé čtenáře Vánoční video. Dneska máme 23. prosince 2014 a to znamená, že rok zase utek a zítra jsou Vánoce 2014.


Snad se líbilo.

Tešim se na komentáře. Usmívající se
Ahoj Kaččííí

Rovnátka

22. prosince 2014 v 14:00 Rovnátka na pevno
Další návštěva byla 17. prosince 2014 v 8.45 hodin jsem šla do ordinace Ortodoncie, kde mi sundali oba oblouky (vodící dráty). Sestřičce nešly vodící dráty moc vyndat, jak jsou hodně silný. Povedlo se odlepit 2 zámečky na 3 a 5 vpravo dole. Jeden zámeček z 3 mi zůstal v puse a druhý z 5 odletěl na zem. Tak jsem si šla na chvíli sednout do čekárny. Zatím co sestřička hladala zámeček z 5, který spadnul na zem.
A v 9.00 jsem šla na Dentální hygienu, která měla trvat hodinu, ale na konec trvala třičtvrtě hodiny. Na Dentální hygieně mi odstranili zubní kámen a pískem vyčistily zuby a tím mi odstranili případné nedostatky. Pak mi zuby ještě vyleštily.
Na 10.00 hodin jsem byla objednaná na Ortodoncii, kde mi sestřička obrousila lepidlo. Dala mi do pusy roztahovák a odsávačku. Na zuby nanesla lepidlo a nalepila zámečky, posvítila na zámečky modrým světlem, aby lepidlo rychleji zaschlo. Pak sestřička zjistila, že mi zámeček na 3 vpravo dole nalepila špatně. Tak mi zase obrousila lepidlo dala mi zase do pusy odsávačku a nalepila zámeček po druhý posvítila na zámeček modrým světlem, aby lepidlo rychleji zaschlo. Zámečky byly úspěšně nalepený. Pak nastal čas mi dát zpátky vodící dráty. Spodní oblouk šel nandat docela dobře, ale horní oblouk byl horší sestřičce nešel dát zpátky do dírek na kroužkách na šestkách. No jo dirky jsou malý a drátky silnější, jde to špatně. Přišla na pomoc paní Ortodontka a povedlo se vodící drát zandat do dírek na kroužkách. A pak přišel na řadu výber gumičky. Usmívající se Chtěla jsem zkusit duhové gumičky. Usmívající se Vybrala jsem si žlutou, oranžovou, červenou, řůžovou, fialovou, světle modrou, tyrkysovou a světle zelenou. Je to skvělá kombinace gumiček. Usmívající se Můžu doporučit. A zatím nemám používat gumičky (mezičelistní tahy). Poprosila jsem sestřičku o dva Ortodontický vosky. viz. Obrázek 1, 2 Mezera mezi 1 a 2 vpravo nahoře se už stahuje tak snad budu bez mezer.

Obrázek 1


Obrázek 2

Krabičky od ortodontickýho vosku. viz. Obrázek 3
Obrázek 3

Objednali mě na další návštěvu na 11. března 2015 po kontrole jsem měla zuby trochu citlivější, ale pak bylo vše v pohodě.

Fotky s rovnátkama za 2 roky, 4 měsících a 2 týdnech. Focené 18. prosince 2014

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Moje New Rovnátka na pevno

21. prosince 2014 v 13:00 Rovnátka na pevno
Ahoj dneska vám jsem přidávám fotku mých nových rovnátek na pevno, které mám od 17.12.2014. Článek bude zveřejněn 22.12.2014 ve 14.00 hodin.
Tady je malá ochutnávka. Usmívající se
Moje new rovnátka duhová.Můžete se kouknout i na Facebook o blogu. Tady je odkaz: https://www.facebook.com/pages/kacciii-kaculeblogcz/698761376818568?fref=ts
Snad se vám to líbilo.
Těšim se na komentáře. Usmívající se

Blog: Kacciii--Kacule.blog.cz za 36 dní navštívilo 502 čtenářů. Překvapený Všem moc děkuji. Usmívající se
Ahoj Kaččííí