Facebook o blogu: kacciii-kacule.blog.cz

Září 2014


Náramky ze zámečků, barevných gumiček a barevných řetízků na rovnátka

19. září 2014 v 15:00 Rovnátka na pevno
Ahoj všichni dnešní článek je o náramkách ze zámečků, barevných gumiček a z barevných řetízků na rovnátka. Mě se náramky líbí přijde mi to takové originální. Chtěla bych, aby se takové náramky začaly vyrábět a prodávat u nás v České republice. Až mi rovnátka sundají tak mi budou chybět, a díky těmto náramkům by jsme měly aspoň takovou památku na rovnátka. Myslím, že je to pěkný doplněk.

Náramky ze zámečků, barevných gumiček a z barevných řetízků na rovnátka. viz. Obrázek 1, 2, 3

Obrázek 1

Obrázek 2

Obrázek 3

Co si myslíte ? Chtěli byste nosit tyto šikovné náramky ? Nebo si myslíte, že je divné, něco, co má být v ústech nosit na zápěstí ?

Těšim se na komentáře. Usmívající se

Rovnátka

14. září 2014 v 14:00 Rovnátka na pevno
Další návštěva byla 20. srpna 2014 kde mi vyměnili barevné gumičky vybrala jsem si oranžové a řetízek na pravou 1 a 2 na hoře taky oranžový. A mám používat gumičky (mezičelistní tahy) zase jenom na noc. Poprosila jsem sestřičku o dva Ortodontický vosky. viz. Obrázek 1, 2 Mezera mezi 1 a 2 vpravo nahoře se už stahuje tak snad budu bez mezer. V Květnu mi paní Ortodontka slíbyla, že mi dá v Červnu už poslední vodící drát na horní patro, který mi nedala ani v Červnu tak v Srpnu tak snad 1. října 2014

Obrázek 1

Obrázek 2

Krabičky od ortodontickýho vosku. viz. Obrázek 3
Obrázek 3

Objednali mě na další návštěvu na 12. listopadu 2014 po kontrole jsem měla zuby citlivější 3-4 dny, pak bylo vše v pořádku.

Fotky s rovnátkama za 2 roky a 6 dnů. Focené 21. srpna 2014

Těšim se na komentáře. Usmívající se